top of page

Marcos Blanqué continuarà al Recam Làser Caldes

Marcos Blanqué seguirà vestint la samarreta del Caldes la propera temporada. El jove talent va renovar el passat curs per dues temporades i seguirà explotant la seva velocitat a la Torre Roja.


Blanqué, de 23 anys, ha anotat 6 gols a l’OK Lliga i vol seguir creixent amb el nostre club. Un dels revulsius pel seu estil de joc és habitual en la rotació del tècnic calderí i la seva importància va en augment.

El Recam Làser Club Hoquei Caldes aposta per la continuïtat d’un dels jugadors més prometedors de la pedrera calderina.

94 visualizaciones0 comentarios

Entradas Recientes

Ver todo

El Recam Làser Caldes rebrà aquest dissabte a les 20h al PHC Sant Cugat en la 22a jornada de la Parlem OK Liga. Els calderins arriben amb la necessitat de sumar els tres punts després de les últimes d

Derrota del Recam Làser Caldes a la pista de l’Arenys de Munt per 5-4 en la 21a jornada de la Parlem OK Liga, disputada dimecres. Els calderins necessitaven sumar els tres punts per tenir certa comodi

Aquest dimecres el Recam Làser Caldes disputarà una nova jornada de la Parlem OK Liga a la pista de l’Arenys de Munt. Un duel corresponent a la 21a jornada del campionat. Els calderins arriben a la ci

bottom of page