top of page

Mireia Pisa seguirà al Recam Làser Caldes

El Recam Làser Caldes ha arribat a un acord amb Mireia Pisa per ampliar una temporada més la seva vinculació amb el nostre club.La polivalent jugadora del Nacional Catalana seguirà un curs més a les ordres d'Adrià Jiménez i serà una de les peces importants pel debut a la categoria de plata.


Declaracions de Mireia Pisa (Jugadora del Recam Làser Caldes) :

"Em prenc amb molta il.lusió la pròxima temporada. Per primer cop podem jugar a un nivell de Nacional Catalana amb el Caldes. Respecte a l'equip el veig un equip jove amb molt de talent. Els fitxatges que s'han fet ens poden aportar un grau de maduresa que fins ara no teniem i això, ens pot ajudar a cumplir el nostre objectiu que és fer una bona temporada i quedar el més amunt possible.

122 visualizaciones0 comentarios

Entradas Recientes

Ver todo
bottom of page