top of page

Mireia Pisa seguirà al Recam Làser Caldes

El Recam Làser Caldes ha arribat a un acord amb Mireia Pisa per ampliar una temporada més la seva vinculació amb el nostre club.La polivalent jugadora del Nacional Catalana seguirà un curs més a les ordres d'Adrià Jiménez i serà una de les peces importants pel debut a la categoria de plata.


Declaracions de Mireia Pisa (Jugadora del Recam Làser Caldes) :

"Em prenc amb molta il.lusió la pròxima temporada. Per primer cop podem jugar a un nivell de Nacional Catalana amb el Caldes. Respecte a l'equip el veig un equip jove amb molt de talent. Els fitxatges que s'han fet ens poden aportar un grau de maduresa que fins ara no teniem i això, ens pot ajudar a cumplir el nostre objectiu que és fer una bona temporada i quedar el més amunt possible.

122 visualizaciones0 comentarios

Entradas Recientes

Ver todo

El Recam Làser Caldes rebrà aquest dissabte a les 20h al PHC Sant Cugat en la 22a jornada de la Parlem OK Liga. Els calderins arriben amb la necessitat de sumar els tres punts després de les últimes d

Derrota del Recam Làser Caldes a la pista de l’Arenys de Munt per 5-4 en la 21a jornada de la Parlem OK Liga, disputada dimecres. Els calderins necessitaven sumar els tres punts per tenir certa comodi

Aquest dimecres el Recam Làser Caldes disputarà una nova jornada de la Parlem OK Liga a la pista de l’Arenys de Munt. Un duel corresponent a la 21a jornada del campionat. Els calderins arriben a la ci

bottom of page