top of page

Roger Acsensi renova amb el Recam Làser Club Hoquei Caldes

El Recam Làser Club Hoquei Caldes fa oficial que ha arribat a un acord de renovació amb Roger Acsensi. Des de el club estem molt satisfets per la continuïtat del jove talent calderí.


Després d’anunciar la renovació del capità Alexandre, es segueix planificant la temporada 2019-20 i el “77” és una peça clau en el nostre equip. Jugador vertical, amb gol i capaç de decantar partits ens ha acompanyat en els millors moments de la història del club.

En els propers dies esperem tancar més renovacions per a la propera temporada.

163 visualizaciones0 comentarios

Entradas Recientes

Ver todo

El Recam Làser Caldes rebrà aquest dissabte a les 20h al PHC Sant Cugat en la 22a jornada de la Parlem OK Liga. Els calderins arriben amb la necessitat de sumar els tres punts després de les últimes d

Derrota del Recam Làser Caldes a la pista de l’Arenys de Munt per 5-4 en la 21a jornada de la Parlem OK Liga, disputada dimecres. Els calderins necessitaven sumar els tres punts per tenir certa comodi

Aquest dimecres el Recam Làser Caldes disputarà una nova jornada de la Parlem OK Liga a la pista de l’Arenys de Munt. Un duel corresponent a la 21a jornada del campionat. Els calderins arriben a la ci

bottom of page